LISTWY FIRMY DÖLLKEN

TRWAŁE I ESTETYCZNE LISTWY PRZYPODŁOGOWE

Listwy MDF lakierowane

 

W naszej ofercie znajdą Państwo listwy przypodłogowe lakierowane o niewątpliwych walorach estetycznych, które nadawane są poprzez lakierowanie farbą w dowolnym kolorze z palety RAL oraz NCS. Jest także możliwość zamówienia listew niestandardowych.

Aby dostępne w ofercie listwy przypodłogowe MDF mogły cechować się dużą funkcjonalnością przez długie lata, należy je odpowiednio zabezpieczyć oraz zamontować, dlatego oprócz sprzedaży, oferujemy również profesjonalny montaż zakupionych produktów.

Listwy Drewniane Lite

 

 

Realizacja w Gdańsku, Dollken Cubu

Flex Life 100 mm

Realizacja w Chojniczkach, Dollken Cubu

Flex Life 80mm

Realizacja w Konarzynach, Dollken Cubu

Flex Life XL

 

 

 

 

 

 

ListwyPrestige6

 

ListwyPrestige7

 

ListwyPrestige8

 

 

ListwyPrestige10

 

Listwy MDF fornirowane

 

Listwy przypodłogowe fornirowane powstają z dwóch podstawowych grup materiałów: MDF oraz forniru naturalnego lub modyfikowanego.

 

 

 

ListwyPrestige1

 

ListwyPrestige2

 

ListwyPrestige3

 

Listwy przypodłogowe, które nie puchną!  NOWOŚĆ

 

Listwy rdzeniowe są wynikiem wieloletnich badań oraz doświadczenia w produkcji listew przypodłogowych. Firma, z którą współpracujemy jest liderem w produkcji listew rdzeniowych. Wysokiej jakości rdzeń listwy zrobiony z HDF-u ściśle pokryty bezchlorowym tworzywem tworzy produkt, który jest niezwykle elastyczny a zarazem bardzo odporny. 

Cubu flex life

Listwa Cubu flex life z rdzeniem HDF, otoczonym bezchlorowym polimerem PP/TPE, z elastycznymi krawędziami w górnej i dolnej części doskonale uszczelniającymi drobne szczeliny.

 

Listwa jest bardzo wytrzymała na wszelkie uszkodzenia.

 

Szybki i prosty system montażu.

 

Istnieje również możliwość zastosowania słupków wykończeniowych, dzięki czemu prosta i nowoczesna listwa nabiera innego efektu.

 

Wymiary:

Długość: 2,50 m

Wysokość:

 • 40 mm

 • 60 mm

 • 80 mm

 • 100 mm

Cubu flex life XL

Listwa Cubu flex life XL z rdzeniem HDF, otoczonym bezchlorowym polimerem PP/TPE, z elastycznymi krawędziami w górnej i dolnej części doskonale uszczelniającymi drobne szczeliny.

 

Listwa jest bardzo wytrzymała na wszelkie uszkodzenia.

 

Szybki i prosty system montażu.

 

Istnieje również możliwość zastosowania słupków wykończeniowych, dzięki czemu prosta i nowoczesna listwa nabiera innego efektu.

Wymiary:

Długość: 2,50 m

Wysokość:

 • Cubu flex life XL 80/19 wysokość 80 mm

 • Cubu flex life XL 60/19 wysokość 60 mm

Styl hamburski

Listwa w stylu hamburskim z rdzeniem HDF, otoczonym bezchlorowym polimerem PP/TPE, z elastycznymi krawędziami w górnej i dolnej części doskonale uszczelniającymi drobne szczeliny.

 

Listwa w stylu hamburskim łączy w sobie klasyczny styl listew hamburskich z doskonałymi właściwościami produktowymi listew rdzeniowych.

 

Listwa jest bardzo wytrzymała na wszelkie uszkodzenia.

 

Szybki i prosty system montażu przy zastosowaniu gilotyny oraz kleju termotopliwego Döllken. Gilotyna tworzy perfekcyjny narożnik wewnętrzny i zewnętrzny dzięki czemu nie są wymagane żadne dodatkowe akcesoria.

 

Wymiary:

 • Długość: 2,50 m

 • Wysokości: 60 mm, 80 mm, 100 mm

Cubu flex life Premium

Listwa Cubu flex life Premium z rdzeniem HDF, otoczonym bezchlorowym polimerem PP/TPE, z elastycznymi krawędziami w górnej i dolnej części doskonale uszczelniającymi drobne szczeliny.

Listwa Cubu flex life Premium łączy w sobie optykę prawdziwego metalu z doskonałymi właściwościami użytkowymi. Wykonana w odcieniach miedzi, chromu lub stali, nadaje się jako wykończenie i dopełnienie różnego rodzaju podłóg.

 

Listwa jest bardzo wytrzymała na wszelkie uszkodzenia.

 

Uszlachetnienie listwy Cubu specjalną stalową folią nadaje jej wyjątkowego charakteru. Zastosowane folie to specjalnie zaimpregnowany papier, który na całej powierzchni został pokryty stalą szlachetną lub miedzią.

 

 

Wymiary:

Długość: 2,50 m

Wysokość: 60 mm

Realizacja w Chojnicach, Dollken

Styl Hamburski 100mm

EP 60/13 flex life

 • rdzeń HDF, otoczony bezchlorowym polimerem PP/TPE, z elastycznymi krawędziami w górnej i dolnej części

 • idealnie dopasowany (struktura i dekor) kolor do podłogi

 • profesjonalne wykończenia profilu dzięki funkcjonalnemu zastosowaniu gilotyny Döllken

 • bardzo wytrzymała na wszelkie uszkodzenia

 

 

Wymiary:

Długość: 2,50 m

Wysokość: 60 mm

NASZE REALIZACJE

KONTAKT


 

Podłogi Drewniane Bartek Gawin

 

+48 573 367 299

+48 515 747 977

e-mail: pphugawipol@wp.pl

O FIRMIE


 

Głównym profilem działalności firmy jest sprzedaż, montaż, odnawianie - cyklinowanie podłóg drewnianych. Jakość oferowanych towarów i usług zyskała uznanie u naszych Klientów indywidualnych i firm budowlanych.

 

 

 

MENU